شرکت HDL در سال 1985 و در شهر گوانگجو چین تاسیس شد و در حال حاضر به عنوان یک شرکت بین المللی در زمینه اتوماسیون ساختمان شناخته می شود. محصولات این شرکت در زمینه هوشمند سازی ساختمان و شامانه های مدیریت جامع انرژی در دو دسته بیسیم و باسیم تولید می شود که به کاربران و مشتریان قدرت انتخاب بالایی می دهد. این شرکت با داشتن دفاتری در دبی، اسلو، لندن و تهران و نیز نمایندگانی در 88 کشور دنیا ، 1200 عامل فروش و خدمات پس از فروش در سراسر دنیا به عنوان یک شرکت بین المللی شناخته می شود و با هدف اطمینان از ارائه خدمات به موقع به مشتریان خود در صدد گسترش این شبکه نمایندگی می باشد.
به عنوان بخشی از تعهد شرکت HDL به جهانیان، پشتیبانی و تولید محصولات در زمینه هوشمند سازی ساختمان با هدف رشد پایدار و ذخیره سازی پایدار منابع انرژی همواره سرلوحه کار این شرکت قرار گرفته است. ایجاد هماهنگی میان اقتصاد و نیاز در HDL همیشه به عنوان اصلی اساسی در نظر گرفته می شود که همزمان با خلق محصولات ویژه امکان ارتقاء سطوح زندگی، کاهش مصرف انرژی و افزایش سطح رفاه و امنیت را دارا می باشد.
گستره وسیع محصولات HDL این شرکت را قادر می سازد تا در تمام زمینه های هوشمند سازی ساختمان فعالیت داشته باشد که نگاهی به رزومه و مشتریان این شرکت و کاربری های متفاوت ساختمان هایی که از محصولات HDL استفاده نموده اند از قبیل هتل ها، ساختمان های مسکونی، تجاری، اداری، موزه ها، فرودگاه ها و ترمینال های مسافربری و … موید این مدعا می باشد. استفاده از راهکار های هوشمند HDL بیش از استفاده از یک محصول می باشد. این امر سرمایه گذاری برای آینده است.

جوایز بین المللی HDL

تلاش های HDL و نمایندگانش در سراسر جهان تا کنون در حوزه های مختلف در زمینه طراحی، تولید و تامین سیستم‌های هوشمند ساختمانی جوایز متعددی را کسب منجر شده است که نشان دهنده توانمندی این برند در عرصه های بین المللی می‌باشد. در طی سالیان مختلف و  در بخش‌های مختلف ساختمانی، پروژه‌های مسکونی، پروژه‌های هتلی و تجاری و اداری HDL موفقیت های بینظیری را کسب نموده است. این شرکت حتی توانسته از در حوزه های IOT و تجمیع سازی سیستم های هوشمند ساختمانی با لوازم منزل به موفقیت‌هایی دست یابد که نتیجه آن تولید محصولات مشترک با شرکت های مطرح لوازم خانگی جهان نظیر Hitachi و Midea بوده است.

علاوه بر این موارد HDL با همراهی نمایندگان خود در سراسر جهان توانسته است محصولاتی را به صورت مشترک با سایر شرکت های فعال در حوزه هوشمند سازی ساختمان تولید نماید. شرکت هایی چون  ،Cool Master، Huaweiy, Dikin, RTI, Bacnet را می توان به عنوان شرکای تجاری HDL در دنیا شناخت و نیز در حوزه های نرم افزاری HDL با شرکت های Throne و Iridium همکاری نزدیک دارد. این نرم افزار ها منجر می شوند که دریچه های جدیدی به روی محصولات هوشمند HDL باز شود به گونه ای که اجازه میدهد محصولات HDL نه تنها در خانه های هوشمند و فضای های هتلی و ساختمان های تجاری و اداری استفاده شود بلکه در پروژه های خاص دیگر نظیر کنترل هوشمند دیتاسنتر ها و بانک ها، فضاهای تاسیساتی ، فضا های امنیتی و … نیز به کار گرفته شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص پیشنهاد می کنیم از بخش دانلود ها فایل معرفی HDL را دریافت نمایید

Grid درباره هوشمند پارس رزومه HDL در ایران راهکار های هوشمند نمایندگان HDL در ایران Item 1 هدف ما
جلب رضایت مشتریان
در چشم انداز شرکت هوشمند پارس زعیم، جلب رضایت حداکثری مشتریان از سیستم هوشمند هدف اصلی تعریف شده است آشنایی با هوشمند پارس
Item 2 تنوع پروژه ها نشان از توانمندی ما دارد پروژه های مسکونی، تجاری،اداری، هتلی، بیمارستانی،دیتاسنتر و بانک، ایمنی و امنیتی، IPTV مشاهده گالری پروژه ها Item 3 هدیه ما به شما ایده های ناب خواهد بود نیاز های مختلفی را سنجیده ایم و راهکار های مختلفی را فراهم ساخته ایم تا به شما ثابت نماییم هوشند سازی تخصصی است که ما به آن واقفیم مشاهده راهکار ها Item 4 ارائه گسترده خدمات توسط دفاتر نمایندگی متعدد بیش از 60 تیم فعال در ایران برای خدمات رسانی به شما آماده اند. نزدیک ترین دفتر به خود را بیابید لیست نمایندگان
Discover Possibilities There are loads of awesome templates available in our Slider Template Library

معرفی شرکت مهندسی هوشمند پارس

شرکت مهندسی هوشمند پارس با هدف ارائه محصولات و خدمات تخصصی کمپانی های بزرگ دنیا در راستای بهینه سازی مصرف انرژی، راحتی و امنیت استفاده از تجهیزات الکتریکی در ساختمان خدمات خود را آغاز نموده است.فعالیت های این شرکت به بخشهای مشاوره، طراحی و نظارت، ارائه تجهيزات، نصب و راه اندازی، آموزش تخصصی و همچنین ارائه راهکارهای جامع در زمينه هوشمند سازی ساختمانهای مسکونی ، اداری/تجاری ، درمانی سازماندهی گردیده است .

این شرکت تنها و معتبرتـريـن نـمـايـنـده رسمی و انحصاری فروش و نصب محصولات HDL در ايران است، که با بهره گیری از کارشناسان مهارت یافته خود ( با دریافت مدرک رسمی کمپانی اصلی) در زمینه مشاوره ، طراحی و نظارت، نصب و راه اندازی Building Automation بصورت کاملاٌ حرفه ای به فعالیت خود ادامه میدهد .
در حال حاضر اين شرکت زمینه ای فراهم آورده که با توان اجرایی بالای متخصصین و مهارت یافتگان خود که حاصل تلاش چند ساله و کسب دانش و تجربه مفید درامر هوشمند سازی و همگام ساختن تجهیزات تاسیسات برق ساختمان با مدرن ترین تکنولوژی های روز دنیا و نیاز روز افزون ساختمانها به این تکنولوژی بستری مناسب جهت مستحکم نمودن هرچه بیشتر روابط با پروژه های متعدد ارگانهای دولتی ، شرکتها و ساختمانهای عظیم مسکونی –تجاری –اداری ایجاد نماید.

لذا کلیه فعالیتهای خود را با هدف بهره گیری کامل از تکنولوژیهای کمپانی مادر در راستای اتوماسیون ساختمانها آغاز نموده و نيز با دریافت پروانه رسمی فروش، طراحي و نصب تجهیزات از کمپانی اصلی همكاري بسيار پرثمري را با طيف وسيعي از شركت ها و سازمانهای دولتي و خصوصي بوجود آورده است.
اين شرکت با اتکا به توانائی‌ها و قابليت‌های بالای مديران با سابقه و همکاری کارشناسان خبره، متخصص و متعهد ايرانی در زمينه بهینه سازی مصرف انرژی و همچنين ارتباط نزديک با منابع اطلاعاتی خارجی و استفاده از تجارب بسيار مفيد و گرانبهای آنان، سعی در بالا بردن دانش فنی و ارتقاء سطح بهره وری در کلیه ساختمانهای ایران پهناور نموده است .

HDL را بیشتر بشناسید

اگر سوالات بیشتری در خصوص HDL دارید تیم مشاوره ما آماده ارائه خدمت به شما هستند.