درباره HDL...

شرکت HDL در سال 1985 و در شهر گوانگجو چین تاسیس شد و در حال حاضر به عنوان یک شرکت بین المللی در زمینه اتوماسیون ساختمان شناخته می شود. محصولات این شرکت در زمینه هوشمند سازی ساختمان و شامانه های مدیریت جامع انرژی در دو دسته بیسیم و باسیم تولید می شود که به کاربران و مشتریان قدرت انتخاب بالایی می دهد. این شرکت با داشتن دفاتری در دبی، اسلو، لندن و تهران و نیز نمایندگانی در 88 کشور دنیا ، 1200 عامل فروش و خدمات پس از فروش در سراسر دنیا به عنوان یک شرکت بین المللی شناخته می شود و با هدف اطمینان از ارائه خدمات به موقع به مشتریان خود در صدد گسترش این شبکه نمایندگی می باشد.
به عنوان بخشی از تعهد شرکت HDL به جهانیان، پشتیبانی و تولید محصولات در زمینه هوشمند سازی ساختمان با هدف رشد پایدار و ذخیره سازی پایدار منابع انرژی همواره سرلوحه کار این شرکت قرار گرفته است. ایجاد هماهنگی میان اقتصاد و نیاز در HDL همیشه به عنوان اصلی اساسی در نظر گرفته می شود که همزمان با خلق محصولات ویژه امکان ارتقاء سطوح زندگی، کاهش مصرف انرژی و افزایش سطح رفاه و امنیت را دارا می باشد.
گستره وسیع محصولات HDL این شرکت را قادر می سازد تا در تمام زمینه های هوشمند سازی ساختمان فعالیت داشته باشد که نگاهی به رزومه و مشتریان این شرکت و کاربری های متفاوت ساختمان هایی که از محصولات HDL استفاده نموده اند از قبیل هتل ها، ساختمان های مسکونی، تجاری، اداری، موزه ها، فرودگاه ها و ترمینال های مسافربری و … موید این مدعا می باشد. استفاده از راهکار های هوشمند HDL بیش از استفاده از یک محصول می باشد. این امر سرمایه گذاری برای آینده است.

500 employee

بیش از 500 پرسنل

در ساختار های مختلف شرکت HDL بیش از 500 پرسنل در کارخانه مشغول به فعالیت هستند که منجر به ارائه خدمات گسترده هوشمند سازی در دنیا شده است

R&D

تیم های R&D

از دلایل رشد سریع شرکت HDL در دنیا وجود تیم های مختلف تحقیق و توسعه می باشند و تاکیدی که مدیران HDL بر روی رشد و گسترش این صنعت با نام HDL دارد

SKU

تنوع محصولات

و در نهایت تولید بیش از 300 محصول متناسب با کیفیت بالا نتیجه این تلاش و سطح بالای تیم های تولید و تحقیق و توسعه می باشد

جوایز و افتخارات بین المللی

نماد قدرت و توسعه HDL

تلاش های HDL و نمایندگانش در سراسر جهان تا کنون در حوزه های مختلف در زمینه طراحی، تولید و تامین سیستم‌های هوشمند ساختمانی جوایز متعددی را کسب منجر شده است که نشان دهنده توانمندی این برند در عرصه های بین المللی می‌باشد. در طی سالیان مختلف و در بخش‌های مختلف ساختمانی، پروژه‌های مسکونی، پروژه‌های هتلی و تجاری و اداری HDL موفقیت های بینظیری را کسب نموده است. این شرکت حتی توانسته از در حوزه های IOT و تجمیع سازی سیستم های هوشمند ساختمانی با لوازم منزل به موفقیت‌هایی دست یابد که نتیجه آن تولید محصولات مشترک با شرکت های مطرح لوازم خانگی جهان نظیر Hitachi و Midea بوده است.

علاوه بر این موارد HDL با همراهی نمایندگان خود در سراسر جهان توانسته است محصولاتی را به صورت مشترک با سایر شرکت های فعال در حوزه هوشمند سازی ساختمان تولید نماید. شرکت هایی چون ،Cool Master، Huawei, Dikin, RTI, Bacnet را می توان به عنوان شرکای تجاری HDL در دنیا شناخت و نیز در حوزه های نرم افزاری HDL با شرکت های Throne و Iridium همکاری نزدیک دارد. این نرم افزار ها منجر می شوند که دریچه های جدیدی به روی محصولات هوشمند HDL باز شود به گونه ای که اجازه میدهد محصولات HDL نه تنها در خانه های هوشمند و فضای های هتلی و ساختمان های تجاری و اداری استفاده شود بلکه در پروژه های خاص دیگر نظیر کنترل هوشمند دیتاسنتر ها و بانک ها، فضاهای تاسیساتی ، فضا های امنیتی و … نیز به کار گرفته شود.

درباره‌ی ما

هوشمند پارس زعیم

هوشمند پارس زعیم متولد 1387 می باشد و از ابتدا به عنوان نماینده انحصاری برند HDL در ایران به هموطنان ارائه خدمت نموده است. در این شرکت ارائه خدمات مهندسی در زمینه هوشمند سازی ساختمان، BMS و خانه هوشمند به عنوان زمینه اصلی فعالیت تعریف شده است و در ادامه موضوعاتی نظیر مشاوره، اجرای سیستم های برق، تابلو برق، نظارت و… در حوزه برق ساختمان به فعالیت های این شرکت افزوده شده است. بیش از یک دهه تجربه و عملکرد حرفه ای تیم مدیران و کارشناسان متخصص این شرکت منجر به ارائه خدمات شایسته به هم میهنان عزیز شده است

حمید رضا احمدی

مدیرعامل

مهرداد نایبان

مدیر فروش

محمد جواد ابیضی

مدیر فنی و پروژه

عملکرد ما در ایران

طی 12 سال با بیش از 40 دفتر همکاری در کشور فراتر از 2500 پروژه اجرا شده است که در تمامی آن ها تلاش بر کسب رضایت مشتریان همیشه هدف اصلی تیم های HDL در ایران بوده است. دریافت رضایت نامه از عملکرد سیستم هوشمند HDL و خدمات فنی تیم های اجرا و پشتیبانی از مشتریان نهایی این سیستم ها خود موید عملکرد بهینه HDL می باشد و ما به این موضوع افتخار می کنیم که مشتریانی داریم در نقاط مختلف کشور که همه رضایت کامل از محصولات و خدمات هوشمند HDL دارند.