روتر جدید Google Wifi، نسل جدید روتر های وایرلس

روتر جدید Google Wifi – نسل جدید روتر های وایرلس

روتر Google Wifi

روزهای روتر های سنتی به پایان رسیده است و روزهای روترهای شبکه وایرلس مانند Google Wifi، Netgear Orbi و Sumsung Connect Home فرا رسید ه است. در حال حاضر این نسل بعدی از روتر ها همه جا هستند، پس نباید خیلی از اقدام گوگل در میان این پیشرفت های وایرلسی برای خلق Google Wifi سورپرایز شد.
این به نفع گوگل خواهد بود:

چرا که نه تنها Google Wif در حال حاضر بهترین روتر شبکه وایرلس در بازار است، بلکه می توان این روتر را تا به امروز بهترین قلمداد کرد و این به لطف ارائه ی شبکه بیشتر با قیمت بسیار کمتر از دیگر رقبا حاصل گردیده است.
Google Wifi تنها با قیمت 99$ در آمازون.


این قیمت عالی، با نصب ساده و مدیریت شبکه از طریق یک اپلیکیشن بسیار کاربردی و منظم ترکیب گردیده است. به ما اعتماد کنید! بعد از استفاده از Google Wifi شما هرگز از روتر وایرلس دیگری استفاده نخواهید کرد.


قیمت و دسترسی
با آنچه که عرضه گردیده است گوگل برای آنچه که Google Wifi  میتواند انجام دهد تقاضای پول بیشتری ندارد. قیمت بسته ی 3 واحده ی این روتر با قیمت 229 دلار عرضه گردیده است، یک واحد اولیه با عنوان Wifi Point (واحدی که به عنوان مودم یا درگاه ارتباطی متصل خواهد شد) و 2 نقط ی Wifiای دیگر.
بسته ی یک واحده ی  Google Wifi با قیمت 129 دلار در دسترس است. گوگل اعلام کرده است که این واحد  3 ناحیه Wifi به فضای 4500 متر مربعی از یک خانه را پوشش می دهد.
اگر در آمریکا هستید، متوجه خواهید شد که Google Wifi  با یک مجموعه ی دوگانه به جای 3 بسته به ارزش 229 پوند در دسترس خواهد بود. اگر شما در استرالیا هستید با این خبر خوشحال خواهید شد که Google Wifi اکنون در استرالیا در دسترس شما است.
شما میتوانید یک بسته یک واحده را با قیمت 199 دلار استرالیا و بسته ی 3 واحدی را با 499 دلار استرالیا تهیه نمایید.
تهیه این روتر نسبت به سایر رقبا مانند Netgear Orbiبرای شما هزینه کمتری خواهد داشت. هزینه ی دیگر روتر های شبکه وایرلس برای تعداد node های مش مشابه چیزی در حدود 400 دلار خواهد بود.

طراحی و نصب
گوگل تنها در زمینه ی قیمت حرف برای گفتن ندارد، بلکه در زیباترین طراحی یک Wifi units و راحت ترین نصب در میان هر آنچه که در این بازار ارائه شده است پیشتاز بوده است. هر یک از واحد های Google Wifi دارای یک بدنه ی استوانه ای شکل کوچک ساده و یک نوار باریکی از چراغ LED در میانه ی بدنه می باشد. هر 3 واحد از این روتر قابلیت این را دارند که عملکرد مشابه داشته باشند، بنابراین هر یک از آنها می توانند به عنوان روتر مرکزی و اصلی عمل نماید و همزمان دو واحد دیگر در حال منتشر کردن اینترنت wire واحد اصلی با پورت های اترنت خود باشند. هر 3 واحد از این روتر مجهز به USB-C هستند.

نصب این روتر به سادگی طراحی آن بسیار آسان می باشد. با استفاده از اپلیکیشن رایگان Android  و iOS که این راحتی را برای تمام پروسه نصب ساده و راحت کرده است.  اپلیکشن Google Wifi  با اولین اسکن کد QR درج شده در انتهای این استوانه های کوچک، شبکه ارتباطی بر روی نقطه ی Wifi  متصل به مودم یا درگاه ارتباطی شما را پیکربندی خواهد کرد. اپلیکشن از شما میخواهد تا به شیکه جدید خود نام و رمز ورود وارد کنید، سپس هر نقطه ی Wifi  داری که موجود باشد را به هم متصل میکند. با اسکن QR کد شما قادر خواهید بود نقاط را در اپلیکشن شخصی سازی کنید و به هر ناحیه ای نامی را اطلاق نمایید.  نقاط اولیه Google Wifi زمان بسیار کمی را صرف تشخیص نقاط اضافه شده و راه اندازی آن خواهد کرد.

 

 

 

 

Table of Contents

خوش آمدید