Smart Home Solutions
از قلعه‌ها گرفته تا کلبه‌ها و همه چیز در این بین، HDL راه‌حل‌های هوشمند اتوماسیون خانه را ارائه می‌دهد تا بتوانید فضای زندگی ایده‌آل خود را ایجاد کنید.
فن آوری های خانه های هوشمند به طور طبیعی می توانند در زندگی روزمره ما ادغام شوند.
HDL چراغ‌ها، پرده‌ها، دستگاه‌های تهویه مطبوع و سایر دستگاه‌های شما را به سیستم HDL متصل می‌کند و به شما امکان می‌دهد آنها را از طریق تلفن هوشمند، تبلت یا پنل دیواری خود کنترل کنید.
راهکارهای خانه هوشمند

کنترل روشنایی سیستم اتوماسیون خانه هوشمند HDL می تواند به دستگاه های مختلف روشنایی متصل شود. ما کنترل نور را ساده تر و جالب تر از هر زمانی خواهیم کرد.
به غیر از روشن و خاموش کردن چراغ ها، می توانید میزان شدت روشنایی، رنگ نور و دمای رنگ را نیز با HDL تنظیم کنید.

کنترل پرده هوشمند سیستم خانه هوشمند HDL قادر به کنترل پرده ها و پرده ها می باشد. شما همیشه می توانید راه حل مناسب برای ویندوز خود پیدا کنید. کنترل سایه هوشمند باعث ایجاد تعادل بین منابع نور طبیعی و مصنوعی می شود. این به خانه اجازه می دهد تا نورپردازی را به طور موثر به حداکثر رسانده و هماهنگ کند.

HDL سیستم صوتی هوشمند و کنترل سینمای خانگی را در راه حل های خانه هوشمند ارائه می دهد.
دستگاه‌های صوتی و تصویری شما نیز می‌توانند با «سناریوهای متنوع» ترکیب شوند. به عنوان مثال، حالت "شام" می تواند با یک قطعه موسیقی ملایم همراه شود در حالی که چراغ های سالن غذاخوری را کنترل می کند. یا هنگامی که در حال تماشای تلویزیون هستید، نورها به طور خودکار در سطح عالی کم می شوند.

هوشمندسازی تجهیزات صوتی و تصویری