اخبار

 

98 01 07 HDL Automated Prime Hospital in Dubai 2هوشمند سازی بیمارستان Prime در دبی
بیمارستان در القرهود‎ دبی و در مسیر فرودگاه، یکی از بیمارستان های مشهور و برجسته در سطح جهانی است. این بیمارستان برای راهکارهای پزشکی بی نظیر خود در حوزه امنیت و توجه توانسته است از سرتاسر جهان نشان های طلای بین المللی متعددی دریافت نماید. آنچه که در این میان حائز اهمیت است که HDL توانسته است با پروتکل  HDL BUSPRO خود تمامی بخش های این بیمارستان را مجهز به اتوماسیون هوشمند سازی نماید.

 

 

 

 

 

 

 مدیریت ده ها دستگاه الکتریکی از صدها اتاق این بیمارستان یک کار بسیار بزرگ بود که به یک دغدغه برای تیم مدیریت این بیمارستان مبدل گشته بود، اما با نصب و راه اندازی سیستم اتوماسیون HDL این دردسر به سادگی حل شد. بیمارستان Prime با نصب سیستم اتوماسیون HDL  تحت پروتکل BUSPRO توانست به کنترل سیستم روشنایی، AC، پرده ها و دیگر تجهیزات خود در اتاقهای بیماران دست یابد. به جای بازرسی تک به تک هر اتاق و هرتجهیز، تمامی پرستاران و پرسنل این بیمارستان می توانند از طریق کنترل مرکزی بیمارستان که توسط iPadها و پنل های دیواری مقدر گردیده است حجم کاری خود را کاهش و کارایی و بهره وری را افزایش دهند.

98 01 07 HDL Automated Prime Hospital in Dubai 4
98 01 07 HDL Automated Prime Hospital in Dubai 5بحث ذخیره انرژی در این پروژه یکی از دستاوردهای چشم گیر این پروژه بزرگ بوده است. سیستم BUSPRO  برند HDL قادر است تا با اندازه گیری دما محیط تنظیمات سیستم تهویه مطبوع را مطابق با دمای محیط تنظیم نماید. برای مثال اگر دمای اتاق از دمای تنظیم شده برای آن کمتر باشد  سیستم تهویه مطبوع به صورت اتوماتیک خاموش می شود. یا به هنگام تشخیص عدم حضور افراد در اتاق ها به صورت اتوماتیک با خاموش نمودن چراغ ها، به بحث ذخیره انرژی کمک می نماید.
به گفته HDL دبی و مدیریت بیمارستان Prime، برند HDL  توانسته است مصرف انرژی در این بیمارستان را تا 35% کاهش دهد.
98 01 07 HDL Automated Prime Hospital in Dubai