اخبار

هوشمند سازی کلاس درسی از مقطع راهنمایی توسط HDL کرواسی.000 اخیرا HDL کرواسی اعلام کرده که توانسته است پروژه ی خاصی را هوشمند نماید. این پروژه کلاسی درسی از مقطع راهنمایی بوده و در زمینه ی مهندسی الکترومکانیک در Varaždin  سال 1958 احداث شده که مهندسین نسل جوان حوزه ی الکترونیک، علوم کامپیوتر، مهندسی مکاترونیک، فناوری وب رسانه، حمل و نقل و منطق را پرورش می دهد. این مدرسه به طور مداوم مزایا و معایب تکنولوژی، محیط زیست . امکانات را برای کارکنان آموزشی خود به بازبینی و بازنگری میگذارد. این مدرسه به تحصیلات و کمک رسانی به دانش آموزان ناتوان به ویژه در زمینه ی دانش آموزان با نیاز های خاص توجه ویژه دارد. بنابراین یک کلاس درس با اتوماسیون هوشمند برای این مدرسه بسیار کارا، مهم و ضروری خواهد بود.

پرسنل این مدرسه بعد از پرزنت ها و مذاکرات متعدد، به این نتیجه رسیدند که برند HDL  با تجهیزات با کیفیت خود میتواند بهترین انتخاب برای تجمیع بهترین امکانات و ارائه بهترین طراحی برای  کاربرد آسان باشد.
با پشتیبانی و گردهمایی بهترین پروفسور ها در کنار مدیریت این مدرسه، تیم HDL کرواسی نیز با راهکار های وایر و وایرلس پروتکل BUSPRO خود توانست به یاز سازی این مدرسه بپردازد. تمامی خطوط روشنایی، سیستم سرمایش و گرمایش، پرده ها، ویدئو پرژکتور، فن های تهویه مطبوع و دیگر دستگاه ها به سیستم کنترلی متصل و تحت کنترل هستند.
001
002

اکنون، دانش آموزان و معلمان میتوانند به سادگی سیستم سرمایش و گرمایش خود را هنگام خروج از کلاس درس خاموش کنند، یا یتوانند روشنایی کلاس خود را روشن یا مطابق نیاز، شدت روشنایی خود را با شرایط کنترل نمایند. یا با روشن نمودن فن تهویه مطبوع، کیفیت هوای کلاس درس خود را در سطح عالی نگه دارند و  تمامی این عملکردها توسط پنل های هوشمند ( رابط های کاربری بسیار شیک و مدرن بین کاربر و سیستم هوشمند ) به سیستم اعمال میگردد.
تمامی آنچه که گفته شد نه تنها قادر خواهد بود عملکرد کلاس درس را بهبود بخشد بلکه میتوانند آسایش بیشتر و بهترین محیط آموزشی را برای آن دانش آموزان ناتوان فراهم نماید.
علاوه بر آن، این کلاس درس میتواند به عنوان دفتر مرکزی آموزش برای HDL کرواسی قلمداد شود، جایی که تمامی مهندسین و نصابان و کابران مشتاق و علاقه مند قادر خواهند بود دستی در آموزش محصولات HDL داشته باشند.
6 دمو کیس و 12 کارگاه برای سطوح مبتدی متوسط و پیشرفته برای این دانش آموزان در نظر گرفته شده است.
003

و در نهایت امیدوار خواهیم بود که با کمک این کلاس درس، افراد بیشتری در خصوص سیستم اتوماسیون بتوانند اطلاعات کسب نمایند.