اخبار

آینه هوشمند

01 اسفند 1397
بازدید: 652


Mirror, mirror, on the wall, who's the fairest of them all?

low quaخیلی وقت پیش بود داستان سفید برفی و ملکه بدجنس ای را می شنیدیم که هر روز از آینه جادویی و سخنگو میپرسید چه کسی از همه زیباتر است؟شاید برداشت این قضیه که آینه ای وجود داشته باشد که بتواند سخن بگوید، از اطلاعات زیادی در سطح دنیا برخوردار باشد و بتواند تشخیص بدهد که چه کسی زیباتر است ایده ای تمسخر آمیز و شاید تنها به عنوان داستان خیالی مورد قبول قرار می گرفت. ولی این موضوع در حال حاضر به واقعیت تبدیل شده است. آینه ای که می تواند سخن بگوید، با دسترسی به اینترنت به تمام اطلاعات روز دنیا دست یافته است و با تکنولوژی هایی که در اختیار دارد و سلامت شما را روزانه بررسی می‌کند می‌تواند بگوید که شما زیباترین فرد دنیا هستید.

 

 

 

 


آینه هوشمند از رویا تا واقعیت

 

آینه هوشمند ناشی از یک ایده نوآورانه در حوزه ساخت شیشه هایی است که از رفلکس بالا برخوردار است و ضخامت پایین آن، همزمان با استحکام بالا می تواند با قرار گرفتن در روبه روی یک نمایشگر و استفاده از تکنولوژی لمس  به شما آینه هوشمندی را هدیه دهد که تحت بالاترین تکنولوژی های روز در این حوزه ساخته شده استآینه هوشمند در فضای ساختمان های هوشمند می تواند به عنوان یک تاچ پنل مرکزی مورد استفاده قرار گیرد.

 

 

97 12 01 Mirror N1

 

این آینه در مدل‌های M1 و N1 با سایزهای نمایشگر متفاوت وجود دارد. در یک آینه هوشمند شما می توانید تمام اجزای ساختمان هوشمند خود را کنترل کنید. آینه هوشمند HDL مجهز به سیستم عامل اندروید(Android) می باشد. از این رو تمامی ویژگی هایی را که از یک سیستم عامل اندروید انتظار دارید را می‌تواند برآورده سازد. به عنوان مثال به سادگی می‌توانید هر نوع اپلیکیشنی را بر روی آن نصب کنید، درخواست تاکسی بدهید، غذا سفارش دهید و یا از آخرین وضعیت اخبار و آب و هوا مطلع شوید.اگر ساختمان شما مجهز به سیستم هوشمند می‌باشد می توانید نرم افزارهای کنترل خانه هوشمند خود را برای آن نصب کنید و یا حتی اگر از سیستم IPTV شرکت HDL (HDLITV) استفاده می کنید، می توانید سیگنال های تلویزیون و ماهواره را نیز بر روی آن دریافت و مشاهده کنید و عملا آینه هوشمند شما مانند یک تلویزیون عمل خواهد کرد.این آینه دارای ورودی و خروجی صدا می باشد و با توجه به اسپیکر هایی که بر روی آن نصب شده است در فضاهای کوچک همچون سرویس های بهداشتی حمام و یا سونا و استخر و جکوزی می تواند به عنوان یک پلیر قدرتمند جهت سیستم صوتی نیز مورد استفاده قرار گیرد.
97 12 01 Mirror M1 آینه دارای پورت های USB و OTG می باشد پس به سادگی می توانید بر روی آن فایل های مورد نظر خود را منتقل کرده و در آیینه آنها را اجرا کنید. یکی از ویژگی های جذاب آینه هوشمند بهره گیری آن از یک سنسور تشخیص فرد در جلوی آینه می باشد. شاید این بخشی از آینه باشد که با داستان سفید برفی هماهنگی تمام دارد. این بدان معناست که زمانی که شخصی در روبه روی آینه قرار می گیرد آیین حضور شخص را تشخیص داده و به حالت آماده باش در خواهند آمد.در حوزه سلامت این آینه به ابزارهایی ویژه متصل می شود این ابزارها شامل تست قند خون، تستر فشار خون، ترازوی هوشمند، تستر پوست و حتی یک مسواک خواهد بود. یکی از ابزارهای دیگری که می تواند در حوزه سلامت در این آیینه به کار گرفته شود سنسور های تشخیص وضعیت خواب است که میزان خواب صورت گرفته توسط کاربران آیینه و کیفیت آن را گزارش می‌کند. توسط تستر پوست(Skin Test) به سادگی شما می توانید وضعیت پوست خود را از لحاظ میزان رطوبت، چربی و یا خشکی پوست بررسی کنید. از طریق ترازوی هوشمند وزن و ویژگی های بدن را همچون بافت عضله ای، بافت استخوانی، و آب بدن میتوانید کنترل نمایید. جمله معروفی هست که می گوید چیزی را می توان مدیریت نمود که قابل اندازه گیری باشد.
97 12 01 Mirror N1 2


این آینه به شما قدرت اندازه گیری پارامترهای سلامتی بدنتان را می دهد و شاید به همین سادگی بتواند بگوید که شما زیبا ترین شخص دنیا هستیداین آینه با تکنولوژی‌های روز خانه هوشمند عجین شده است پروتکل های معروف نظیر Buspro، KNX، Zigbee و Z-wave را پشتیبانی می کند و دارای درگاه های وایرلس Wifi و بلوتوث می باشد. این آینه ها دارای درجه حفاظت بالایی در مقابل آب می باشد و می تواند به راحتی در فضا های مرطوب مانند سونا، حمام و جکوزی و استخر مورد استفاده قرار گیرد.این افتخار ماست که مشتریان HDL را با جدید ترین و بروز ترین محصولات در حوزه فناوری اطلاعات و IOT آشنا می سازیم و لذت استفاده از آن ها را فراهم می آوریم.جهت کسب اطلاعات بیشتر HDL را دنبال نمایید.

98 10 09 mirror