اخبار

آپ هم HDL ای شد!!

05 دی 1397
بازدید: 379

 

آپ هم HDLای  شد! 

97 10 05 AP

شرکت آسان پرداخت پرشین که همه آن را با نام معروفترین اپلیکیشن مالی فعال بخش خصوصی در ایران، آپ، می شناسند، به منظور مدیریت بهینه ساختمان مرکزی این شرکت از محصولات HDL و Berxy به صورت همزمان در سامانه هوشمند مدیریت ساختمان با هدف ایجاد کنترل یکپارچه و دقیق بهره خواهد برد.

این ساختمان در 6 طبقه اداری و لابی مرکزی مشتمل بر 18 واحد از راهکار های هوشمند سازی ساختمان در حوزه روشنایی استفاده خواهد کرد. عملیات اجرای سیستم هوشمند از امروز آغاز شده است و بزودی بهره برداری از این سیستم کلید خواهد خورد .

شرکت «آسان پرداخت پرشین» در اردیبهشت سال ۱۳۸۸ به عنوان شرکت ارائه‌دهنده خدمات پرداخت (PSP)، با اخذ مجوز از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران تأسیس شد. «آسان پرداخت پرشین» با ایجاد تیمی توانمند از نیروهای انسانی متخصص و با تجربه در زمینه طراحی و توسعه سیستم‌های یکپارچه پرداخت و با بهره‌گیری از فناوری‌های امنیتی روز دنیا و ابزارهای نوین پرداخت در بسترهای مختلف مانند پایانه‌های فروش (POS)، پرداخت موبایلی (Application+USSD) و درگاه پرداخت اینترنتی (IPG) توانسته است در حوزه بانکداری الکترونیک و خدمت به دولت الکترونیک فعال و تاثیرگذار باشد.  این شرکت با 526 نفر پرسنل به کمک تجهیزات برند HDL توانسته است مدیریت بهینه را برای ساختمان مرکزی خود رقم زند.

 

web 02

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص راهکار های HDL در زمینه هوشمند سازی ساختمان و فضا های اداری اینجا کلیک کنید