اخبار

هشتمین نمایشگاه صنعت ساختمان بندرعباس
حضور غرفه HDL در هشتمین نمایشگاه صنعت ساختمان استان هرمزگان در شهر بندرعباس تشکیل شد.

98 10 28 نمایشگاه بندر عباس قسمت دوم

بیستمین نمایشگاه صنعت ساختمان درشهر اهواز
98 09 17 2
حضور غرفهHDL در بیستمین نمایشگاه صنعت ساختمان شهر اهواز
نمایندگی انحصاری استان خوزستان در پاییز 98 در نمایشگاه صنعت ساختمان شهر اهواز که بیستمین سال برگزاری این نمایشکاه بوده است شرکت نمودند.

همایش سالانه نمایندگان HDL ایران - پاییز 1398

IMG 3276
همایش سالانه نمایندگان HDL از سرتاسر ایران، به منظور نشستی دوستانه و برای گفتمان، پرسش و پاسخ و برطرف نمودن نیاز ها و مشکلات احتمالی توسط دفتر مرکزی برگزار میگردد.
این همایش با حضور نمایندگان استان های تهران، البرز، قم، گیلان، مازندران، خراسان، خوزستان، آذربایجان شرقی، اردبیل، اصفهان، یزد، فارس، کردستان، هرمزگان، قزوین، همدان، سمنان، کرمانشاه در تاریخ 25 آذر سال 1398، هتل اوین پارسیان استان تهران برگزار گردید.

98 10 04 برگزاری دوره آموزش فروش
برگزاری دوره فروش سیستم های هوشمند به صورت رایگان در شرکت هوشمند پارس، دفتر مرکزی برند HDL
در این دوره سعی بر آن است تا به معرفی سیستم های هوشمند، ویژگی های این سیستم و دلایل مبنی بر لزوم وجود سیستم های هوشمند در ساختمان ها پرداخته می شود. همچنین با معرفی بازار های این سیستم در صنعت ساختمان سازی، نیاز های کارفرمایان، نیازهای بازار و نحوه ی مذاکره تدریس خواهد شد.

فروش ویژه کریسمس

04 دی 1398
بازدید: 112

98 10 04 فروش ویژه کریسمس

 

فروش ویژه محصولات هوشمند به مناسبت فرا رسیدن کریسمس سال نو میلادی 2020
شرکت مهندسی هوشمند پارس، دفتر مرکزی برند HDL به سیاق مناسبت های گذشته برای کریسمس امسال نیز تخفیفات ویژه ای را برای شما عزیزان در نظر گرفته است. امید است در این شرایط سخت کنونی تسهیلات در نظر گرفته شده بتواند کمکی در راه هوشمند سازی ساختمان های ایران عزیزمان باشد.
این تخفیفات شامل:

98 08 21 دوره رایگان فروش سایتبرگزاری دوره رایگان فروش
دوره رایگان فروش و آشنایی با سیستم های هوشمند در دفتر مرکزی برند HDL در ایران
تاکنون پیش آمده است که در بین پیشکسوتان و پیشتازان عرصه صنعت ساختمان با عبارت هوشمند سازی برخورده باشید و همیشه این سوال برای شما ایجاد شده باشد که دقیقاً منظور از هوشمند سازی چیست؟ چطور یک خانه هوشمند می شود؟ و اساساً یک خانه هوشمند چه ویژگی هایی دارد؟؟98 07 13 Qazvin Exhib 4 siteبرند هوشمند HDL با شرکت در نمایشگاه های صنعت ساختمان در سرتاسر کشور همواره از برند های هوشمند در این صنعت بوده است. بعد از پشت سر گذاشتن نمایشگاه های موفقی نظیر نمایشگاه صنعت ساختمان استان تهران سال 98 ، نمایشگاه ساختمان های مارکدار و همایش معماران و سازندگان، این بار برند هوشمند HDL در نمایشگاه صنعت ساختمان استان قزوین میزبان مردمان عزیز این استان و افراد سرشناسی در این صنعت بوده است.
بازدید کنندگان مشتاق برای دانستن هرچه بیشتر در خصوص خانه هوشمند در این غرفه حضور داشتند و از پنل های هوشمند، آینه هوشمند، ماژول های کنترلی هوشمند در این نمایشگاه بازدید کردند و توانستند از نزدیک تجربه ی کار با محصولات هوشمند این برند را داشته باشند.
افردا سرشناسی همچون اعضای فنی حرفه ای استان قزوین، سفیر کشور بوسنی و هرزگوین، استاندار استان قزوین در غرفه ی هوشمند برند HDL حضور داشتند.

 

 

 

 

 

20190929 100040 ششمین نمایشگاه ساختمان های مارکدار و گردهمایی و سازندگان و معماران با حضور برند های بزرگ در صنعت ساختمان در مهر ماه 1398 برگزار گردید.
در این نمایشگاه که در سالن اجلاس سران در استان تهران برگزار گردید، شاهد استقبال بهترین های صنعت ساختمان بودیم.