درباره شرکت مهندسی هوشمند پارسشرکت مهندسی هوشمند پارس با هدف ارائه محصولات و خدمات تخصصی کمپانی های بزرگ دنیا در راستای بهینه سازی مصرف انرژی، راحتی و امنیت استفاده از تجهیزات الکتریکی در ساختمان خدمات خود را آغاز نموده است.فعالیت های این شرکت به بخشهای مشاوره، طراحی و نظارت، ارائه تجهيزات، نصب و راه اندازی، آموزش تخصصی و همچنین ارائه راهکارهای جامع در زمينه هوشمند سازی ساختمانهای مسکونی ، اداری/تجاری ، درمانی سازماندهی گردیده است .

 

این شرکت تنها و معتبرتـريـن نـمـايـنـده رسمی و انحصاری فروش و نصب محصولات HDL در ايران است، که با بهره گیری از کارشناسان مهارت یافته خود ( با دریافت مدرک رسمی کمپانی اصلی) در زمینه مشاوره ، طراحی و نظارت، نصب و راه اندازی Building Automation بصورت کاملاٌ حرفه ای به فعالیت خود ادامه میدهد .
در حال حاضر اين شرکت زمینه ای فراهم آورده که با توان اجرایی بالای متخصصین و مهارت یافتگان خود که حاصل تلاش چند ساله و کسب دانش و تجربه مفید درامر هوشمند سازی و همگام ساختن تجهیزات تاسیسات برق ساختمان با مدرن ترین تکنولوژی های روز دنیا و نیاز روز افزون ساختمانها به این تکنولوژی بستری مناسب جهت مستحکم نمودن هرچه بیشتر روابط با پروژه های متعدد ارگانهای دولتی ، شرکتها و ساختمانهای عظیم مسکونی –تجاری –اداری ایجاد نماید.


لذا کلیه فعالیتهای خود را با هدف بهره گیری کامل از تکنولوژیهای کمپانی مادر در راستای اتوماسیون ساختمانها آغاز نموده و نيز با دریافت پروانه رسمی فروش، طراحي و نصب تجهیزات از کمپانی اصلی همكاري بسيار پرثمري را با طيف وسيعي از شركت ها و سازمانهای دولتي و خصوصي بوجود آورده است.
اين شرکت با اتکا به توانائی‌ها و قابليت‌های بالای مديران با سابقه و همکاری کارشناسان خبره، متخصص و متعهد ايرانی در زمينه بهینه سازی مصرف انرژی و همچنين ارتباط نزديک با منابع اطلاعاتی خارجی و استفاده از تجارب بسيار مفيد و گرانبهای آنان، سعی در بالا بردن دانش فنی و ارتقاء سطح بهره وری در کلیه ساختمانهای ایران پهناور نموده است .

اهم قابليت ها و توانايي هاي اين شركت به شرح ذيل مي باشد:

امکان سنجی و بررسی نيازها Study and Requirement Capturing) (Feasibility
مشاوره، طراحی و نظارت در زمينه اجرا و پياده سازی انواع شبکه های هوشمند ساختمان مبتنی بر تکنولوژيهای HDL-Buspro ، KNX، Wireless
طراحی، ارائه تجهيزات، نصب و راه اندازی جامع سیستم های هوشمند مختلف ساختمان شامل:
کنترل روشنایی (Lighting Control)
کنترل سرمایش و گرمایش (HVAC ,Air Condition Control)
کنترل پرده ها ، کرکره ها و تجهیزات موتور دار (Curtain , Motorize Device Control)
کنترل آبیاری فضاهای سبز (Irrigation Control)
کنترل آبنما های داخل و خارج ساختمان (Fountain Control)
مديريت و راهبری شبکه هاي هوشمند ساختمان BMS )Building Management System )
تهيه طرح اجرائی، مديريت و كنترل پروژه
برگزاري سمينارهاي آموزشي و معرفي محصولات شبكه