ویلای هوشمند خصوصی در فیلیپین،‌ هوشمند شده با محصولات HDL

ویلای هوشمند خصوصی در فیلیپین،‌ هوشمند شده با محصولات HDL

اینبار در بین هزاران ساختمان هوشمند از برند HDL نوبت به ویلای هوشمند خصوصی در کشور فیلیپین می‌رسد.
متروپولیتن مانیل پایتخت و مرکز سیاسی، اقتصادی و فرهنگی فیلیپین است. ویلای خصوصی Don Miguel در مرکز شهر San Juan، شهری در مترو مانیل با سطح بالایی از مدرنیزاسیون قرار دارد.

ویژگی‌های ویلای هوشمند Don Miguel

مساحت ویلا Don Miguel 1400 متر مربع است. این خانه 3 طبقه دارای 4 اتاق خواب، 6 حمام و 6 پارکینگ است.

همچنین در این پروژه هوشمند بزرگ، یک استخر، آشپزخانه، آسانسور، اتاق سرگرمی، اتاق پمپ ساختمان، اتاق خدمتکار و غیره وجود دارد.

در خارج از ویلا، به نظر می رسد که این ساختمان یک سبک جنوب غربی را دارد، در حالی که در داخل، دکوراسیون مختصر است. که باعث می شود خانه شبیه یک کاخ اروپایی باشد.

سیستم هوشمند در این ویلای هوشمند

ویلا دان میگل از اتوماسیون خانه هوشمند استفاده می کند. با استفاده از سیستم کنترل خانه هوشمند HDL Buspro، مالک به کنترل جز به جز ویلای هوشمند دسترسی دارد. کنترل خودکار چراغ ها، کولر، پرده، صدا و تصویر نمونه ای از این کنترل هوشمند است.

این ویلا به دلیل فناوری هوشمندی که از آن استفاده می کند، به نظر می رسد که از آینده آمده است. داشتن یک ویلای 1400 متری با اتوماسیون خانه چه احساسی دارد؟ بیایید با هم نگاهی بیندازیم.

چگونه می‌توانید خانه ای را از آینده دستکاری و کنترل کنید؟

وقتی صحبت از کنترل هوشمند می شود، کنترل تلفن همراه یک موضوع داغ است.

HDL یک برنامه خانه هوشمند به طور خاص برای گوشی همراه به منظور دستیابی به کنترل متمرکز روشنایی ، تهویه مطبوع و سایر دستگاه ها ایجاد کرده است.

این کنترل هوشمند خانه در زمان و تلاش بسیار صرفه جویی می کند. با استفاده از کنترل از راه دور، اتلاف انرژی و خطرات امنیتی کمتری وجود دارد. و با کنترل زمان، می توانید روز خود را با نور خورشید و موسیقی شروع کنید.
در همین حال، پنل لمسی هوشمند HDL زیبایی از سبک مینیمال را به ویلا می بخشد.

در ویلایی با این عظمت، با ده‌ها لامپ، مدار روشنایی ویلا پیچیده است، اما می توان از پنل هوشمند به عنوان سکوی کنترل مرکزی همه لامپ‌ها استفاده کرد. با یک صفحه ساده، می توانید نزدیک به صد هدف را در این ویلای هوشمند خصوصی کنترل کنید.

که به شما کمک می کند از وضعیتی که در آن یک سوئیچ تنها یک چراغ را کنترل می کند، جلوگیری کنید. بنابراین کاربران می توانند چراغ را به صورت جداگانه یا گروهی روشن و خاموش کنند.

چرا پنل هوشمند برای خانه هوشمند لازم است؟

برخی از افراد ممکن است تعجب کنند که چرا اکنون که می توانیم دستگاه ها را از طریق تلفن همراه کنترل کنیم، به یک پنل دیواری فیزیکی نیاز داریم! در این خصوص باید گفت وقتی شبکه از کار بیفتد، پنل همچنان می‌تواند کنترل محلی تجهیزات را در LAN مقدور سازد. این موضوع یک تضمین تمام عیار برای عملکرد پایدار سیستم است.
پس این موضوع برای یک ویلای هوشمند خصوصی می تواند کارامد باشد.

همچنین، پنل هوشمند کاملاً شبیه به سوئیچ سنتی است. اضافه شدن روشهای کنترلی متعدد و متنوع، نشان دهنده مراقبت ما از سالمندان و کودکان است. آنها می‌توانند به جای تغییر شیوه زندگی اولیه خود در یک زمان کوتاه، به تدریج با فناوری جدید سازگار شوند.

یک صحنه وسناریو هوشمند خاص را با یک کلیک شروع کنید

هنگام مطالعه، پرده ها به آرامی بسته می شوند، نور سرد به شما کمک می کند تا روی کتاب تمرکز کنید.

وقتی در حال تماشای فیلم هستید، نور کم و پرده‌های بسته برای شما مناسب است.

در سالگردها و مراسم‌های گوناگون، چراغ های زرق و برق دار چشمک می زنند. یک آهنگ آشنا تجربه فراموش نشدنی را برای شما تداعی می کند.
هنگام شنا در شبهای تابستان، نور سرد لذت خنک و دلپذیری را برای شما به ارمغان می آورد.
هنگام بلند شدن، نور خورشید به تدریج وارد اتاق می شود. موسیقی ملایم به آرامی بیرون می آید و یک روز زیبا آغاز می شود.

هنگام خواب، یک چراغ شب کوچک برای کودک باقی می ماند. پرده نور بیرون را مسدود می کند. در نهایت دما و رطوبت مناسب به شما کمک می کند تا بخوابید.
هنگام خروج از خانه، تمام وسایل برقی خاموش می شوند و فقط یخچال و دوربین برای محافظت از خانه شما بی صدا کار می کنند.
هنگام بازگشت به خانه، پرده باز می شود. پرده گاز بسته می شود. چراغ ها کاملاً باز می شوند و یک اتاق نشیمن خنک و روشن برای شما آماده است.
آب و هوا اغلب بر روحیه افراد تأثیر می گذارد. با این حال ، “آب و هوای” خانه از طریق روشنایی، تهویه مطبوع، پرده‌ها و سایر تجهیزات شکل می‌گیرد. بنابراین می‌توان آن را توسط سیستم خانه هوشمند ایجاد کرد.

حالت خودکار را با یک کلیک برای اتوماتیک کردن تجهیزات فشار دهید.

سیستم خانه هوشمند HDL بیش از 20 نوع Scene و سناریو را برای اتاق خواب، اتاق نشیمن، اتاق تفریح ​​و سایر مکانهای مختلف ویلای دان میگل سفارشی کرده است. تا نیازهای روزمره و کار صاحبان را برآورده کند.

تجهیزات هوشمند را آزادانه برای محافظت کامل از خانه خود اضافه کنید

خانه پناهگاه ماست و همزمان به نگهبانی ما نیاز دارد. سیستم خانه هوشمند HDL می تواند تجهیزات امنیتی شخص ثالث را به صورت انعطاف پذیر با خانه هوشمند شما ادغام کند. به طوری که صاحبان این خانه های هوشمند، می توانند خطرات امنیتی را از بین ببرند. و در سفر، کار و غیره احساس راحتی کنند. از طریق برنامه خانه هوشمند، به راحتی می‌توانید خانواده خود، به ویژه کودکان و افراد مسن را تحت نظارت خود داشته باشید.

البته این سیستم با انواع دیگر تجهیزات مانند تلویزیون، ماشین لباسشویی، قفسه خشک کن اتوماتیک لباس، سوئیچ‌های هوشمند، ربات پاک کننده کف (یا جارو برقی هوشمند) و غیره سازگار است.
برای خلاصه کردن تجربه زندگی در یک ویلای هوشمند 1400 متر مربعی، می توان از سه کلمه استفاده کرد.

یعنی ساده، دنج و جامع!

سیستم خانه هوشمند HDL زیبا، قابل اعتماد و با راندمان بالا است. ما معتقدیم که خانه هوشمند واقعی به طور کورکورانه به دنبال اثرات عجیب غریب نیست. بلکه به طور طبیعی در زندگی کاربران غرق می‌شود تا کیفیت زندگی را بهبود بخشد و راحتی را برای زندگی به ارمغان آورد.

Table of Contents

خوش آمدید