ترموستات هوشمند ecobee3 در مجله هوشمند HDL

ترموستات هوشمند ecobee3 در مجله هوشمند HDL

در گجت هوشمند و کارامد این روزهای تکنولوژي به ترموستات هوشمند ecobee3 می‌پردازیم. شما هر هفته در مجله هوشمند HDL با یک تکنولوژی روز دنیا آشنا خواهید شد. دنبال کردن ما را از دست ندهید.

ترموستات هوشمند ecobee3 در مجله هوشمند HDL

صرفه جویی در مصرف انرژی را هر سال با ترموستات هوشمند Ecobee3 Lite تحت بستر وای فای تجربه کنید. با گرم کردن یا خنک کردن خودکار یا اتوماتیک خانه در زمانی که اوج مصرف انرژی نیست و هزینه برق ارزان تر است این ترموستات هوشمند وارد عمل می‌شود.

 

این ترموستات هوشمند به طرز چشمگیری، حتی کارهای روزمره شما را یاد می گیرد و براساس برنامه شما تغییراتی را در ترموستات  خانه هوشمند یا ساختمانتان را به شما توصیه می کند.

اگر می‌خواهید در مصرف انرژی در خانه صرفه جویی کنید با ترموستات هوشمند ecobee3 آشنا شوید.

رطوبت زدایی هوشمند از خانه

علاوه بر این، ecobee3 lite با طیف وسیعی از ویژگی های هوشمند ارائه می شود. به عنوان مثال: از تهویه هوا برای کاهش رطوبت داخلی خانه استفاده می کند. این می‌تواند خبر بسیار خوبی برای شهرهای مرطوب باشد. از بین رفتن رطوبت یعنی افزایش عمر وسایل خانگی! بدون اینکه به یک رطوبت گیر جداگانه احتیاج داشته باشید.

ترموستات هوشمند ecobee3 تحت وای فای با خانه هوشمند شما ارتباط برقرار می کند.

همچنین شما می‌توانید تا از حالت Smart Home & Away استفاده کنید. در این حالت این ترموستات هنگام خروج از خانه به طور خودکار دما را تنظیم می کند. سپس هنگام بازگشت به خانه، تنظیمات مناسب برای راحتی شما بازیابی می شود. یا برای تشخیص ترموستات در هر لحظه، Follow Me را انتخاب کنید تا سیستم دریابد که در کدام اتاق هستید و دما را متناسب با سطح آسایش شما را در آن فضاها تنظیم کند. سرانجام، این ترموستات می‌تواند با لوازم خانگی هوشمند شما هماهنگ است.

این شامل Apple HomeKit است که به شما امکان می دهد سیستم را از طریق دستگاه های iOS کنترل کنید.

در مجله هوشمند HDL می توانید خانه هوشمند خود را در هر لحظه هوشمند تر کنید. 

پس با ما به روز باشید…

Table of Contents

خوش آمدید