سالن زیبایی هوشمند در شانگهای چین با محصولات هوشمند HDL

سالن زیبایی هوشمند با محصولات HDL

سالن زیبایی هوشمند در شانگهای چین با محصولات هوشمند HDL

در نمونه پروژه دیگر HDL به پروژه سالن زیبایی هوشمند در شانگهای چین می‌رسیم. هوشمندسازی کلاب زیبایی در شانگهای چین یکی از پروژه های دیگر ما در سطح بین المللی است. این پروژه با به کار گیری سناریوهای مختلف برای گوشه به گوشه این سالن زیبایی، تجربه فوق‌العاده و دقیق از ارايه خدمات را به مشتریان هدیه می‌کند.
سالن زیبایی هوشمند با محصولات هوشمند HDL
بله،‌گاهی شما علاوه بر مهیا کردن بهترین سرویس‌ها و خدمات برای مشتریان خود، باز هم احساس می‌کنید که باید کار بیشتری انجام دهید. گاهی شما بهترین امکانات مدرن،‌خدمات بهداشتی، زیبایی و آرایشی را با بهترین متخصصان تامین می‌کنید. اما زمانی که بر می‌گردید و یک نگاه دیگر می‌اندازید می‌بینید که باز هم جای چیزی خالی است.
در این لحظه هوشمندسازی سالن و محیط بیزنس شما می تواند برگ برنده شما در برابر رقیبانتان باشد. سالن زیبایی هوشمند خود را با آینه‌های هوشمند تصور کنید!

ویژگی‌های این سالن زیبایی

در این پروژه، سیستم کنترل هوشمند HDL در 14 منطقه از کلاب ارايه شده است. این نواحی هوشمند شامل سالن پذیرش، سالن تفریحی و اوقات فراغت، سالن انتظار و 11 اتاق دیگر می باشد. در این نواحی سیستم کنترل هوشمند HDL نصب شد.
این سیستم هوشمند می تواند به دستگاه ها و وسایل الکتریکی معمولی متصل شود و عملکردهای زیادی مانند سیستم روشنایی، سیستم گرمایش و سرمایش، پرده برقی ، تهویه مطبوع و غیره را به طور کاملا هوشمند اجرا کند.
علاوه بر این، در هر منطقه یک پنل هوشمند لمسی 10 اینچی دیواری HDL نصب شده است. توسط این تاچ پنل‌ها کارکنان می توانند به راحتی حالت های سناریو‌های مورد نیاز را انتخاب کنند.
سطح کاربری تاچ پنل هوشمند لمسی HDLدر سالن زیبایی هوشمند
در این کلاب زیبایی، سیستم کنترل هوشمند HDL برای ۱۴ ناحیه نصب شده است.
همان طور که گفته شد و می‌توان از تصاویر دید، تاچ پنل‌های لوکس 10 اینچی HDL در این سالن زیبایی هوشمند به زیبایی می‌درخشد.
استفاده از پنل هوشمند لمسی ۱۰ اینچی HDL به سادگی انتخاب سناریو لازم برای این سالن را مهیا می‌کند.
تاچ پنل هوشمند لمسی HDL با سایز صفحه نمایش 10 اینچ در سالن زیبایی هوشمند در شانگهای چین

Table of Contents

خوش آمدید