تصاویر دوره آموزشی فروش سیستم هوشمند ساختمان در دفتر مرکزی HDL

دوره آموزشی فروشی سیستم هوشمند 6 بهمن 99

تصاویر دوره آموزشی فروش سیستم هوشمند در دفتر مرکزی HDL

در این مقاله تصاویر دوره آموزشی فروش سیستم هوشمند ساختمان را در اختیار شما عزیزان قرار داده‌ایم. این دوره آموزشی در تاریخ 6 بهمن ماه سال 99 برگزار گردید.

یکی از اهداف و اقدامات بسیار مهم از منظر دفتر مرکزی برند هوشمند HDL ، مبحث آموزش نحوه فروش سیستم‌های هوشمند، مذاکره،‌ ارائه راه حل و تشخیص و برطرف کردن نیازهای مشتریان است.
آموزش دادن به افراد مستعد، علاقه‌مند و دارای پشتکار زیاد علاوه بر این که باعث می‌شود در این امر حسنه یعنی آموزش دانش هوشمندسازی، بتوانیم پیشگام و پیشتاز باشیم، بلکه باعث خواهد شد تا دایره افراد متخصص در زمینه هوشمند سازی در صنعت ساختمان گسترده تر شود.
همین موضوع بسیار مهم باعث خواهد شد تا در هر لحظه خانه‌ها،‌ ساختمان‌ها، ‌اداره‌ها،‌ مراکز تجاری و تفریحی و … بیشتری به سمت هوشمندسازی قدم بردارند.


علاقه‌مندان می توانند با حضور در دفتر مرکزی برند HDL در ایران، در دوره آموزشی فروش سیستم هوشمند شرکت نمایند و از نزدیک با محصولات هوشمند HDL آشنا شوند.
محصولات هوشمندی که در شوروم دفتر مرکزی HDL برای اجرای سناریوهای مختلف به کار گرفته شده ‌اند.

مباحث مورد بحث در دوره فروش سیستم هوشمند 

مباحثی که در دوره آموزشی فروش  ارائه می‌شود از قرار زیر می‌باشد:

  • آشنایی با سیستم‌های هوشمند
  • راهکارهای هوشمند ساختمان
  • زیر ساخت اجرایی برای داشتن سیستم هوشمند
  • شناخت بازار
  • و حتی نحوه مذاکره

افراد علاقه مند به شرکت در این دوره آموزشی پرطرفدار می‌توانند از طریق لینک زیر اقدام نمایند:


علاوه بر دوره آموزشی فروش، شما می‌توانید تنوع بسیار زیادی از دوره های آموزشی فنی ما در حوزه پروتکل‌های هوشمند متفاوت مانند KNX و Buspro را در این لینک بالا مشاهده نمایید و برای ثبت نام آن اقدام نمایید.

Table of Contents

خوش آمدید