سیستم هوشمند IPTV (HDLiTV)

screen shot Ilifeامکانات تلویزیون تحت شبکه و ایجاد صدا و سیمای خصوصی :
پایه و اساس سیستم تلویزیون تحت شبکه اشتراک گذاری شبکه های ماهواری ای و آنتن های دیجیتال بین کاربران می باشد که ویژگی های جذابی به نسبت تلویزیون های معمولی و هوشمند را به همراه خواهد داشت. جزئیات این امکانات به شرح زیر است.

امکانات اینترنتی HDLiTV

18 اسفند 1395
بازدید: 2017

Parsec Login PNGاز مهمترین بخش های HDLiTV که بر اساس ارتباط با اینترنت بوجود می آید دسترسی به سامانه های ابری و بانک فیلم آنلاین و ... می باشد که در ادامه ویژگی های آن شرح داده خواهد شد.

ساختار HDLiTV

22 اسفند 1395
بازدید: 2144

Structure HDLiTVساختار HDLiTV مبتنی بر شبکه های داده بنا نهاده شده است و با ایجاد ارتباط میان این بخش ها توانسته است امکانات بسیاری را فراهم سازد. مشابه تمامی سیستم های IPTV نیاز است ما بین تمامی تلویزیون ها و سرور مرکزی ارتباطات شبکه بوجود آید که بر اساس تعداد تلویزیون های موجود در شبکه ساختار شبکه به صورت کابل یا فیبر نوری انتخاب می شود.

نرم افزار های کاربردی HDLiTV

22 اسفند 1395
بازدید: 2067

ALL Logo webبخش سوم ویژگی های HDLiTV امکاناتی است که با دستیابی به ویژگی های سیستم عامل های ویندوز، اندروید و لینوکس پدید آمده است و به کاربران اجازه استفاده از نرم افزار های گوناگون را میدهد. قدرت سخت افزار سرور نیز در کیفیت و تعداد نرم افزار هایی که در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد موثر بوده و سرور های سری SX این محصول اجازه می دهد تا کاربران بر اساس نیاز سخت افزار های مورد نیاز خود را انتخاب نمایند.

HDLiTvبه منظور راه اندازی سیستم HDLiTV نیاز است کمی اطلاعات در خصوص سیستم IPTV و زیر ساخت های آن داشته باشیم که در ادامه به آن اشاره خواهد شد. آنچه در سیستم HDLiTV و یا هر سیستم IPTV دیگری وظیفه اصلی پخش تصاویر و ویدئو ها را بر عهده دارد، سرور های مرکزی هستند که بر اساس نیاز و تعداد کاربران می تواند متفاوت باشد. در محصول HDLiTV از سه نوع سرور استفاده می شود که در مدل های S3و S6 ویژگی ها ثابت و در مدل SX ویژگی های سرور متناسب با نیاز کاربران قابل تعیین خواهد بود. پیش از آن که به معرفی انواع سرور و ویژگی های هر یک پرداخته شود اندکی نیاز است در مورد تیونر ها یا گیرنده های تصویر صحبت شود.